7

اشاره به اپل پنسل پرو در وب‌سایت اپل ژاپن رؤیت شد


کد موجود در وب سایت ژاپن اپل به محصولی به نام Apple Pencil Pro اشاره دارد. بنابراین، به احتمال زیاد این قلم در رویداد اپل آیپد امروز برگزار خواهد شد. جالب اینجاست که یکی از کاربران توانسته است از طریق کد GIF رویداد آیپد از این محصول مطلع شود.

این کد توسط کاربری به نام استفاده شده است ribu_ap712 در شبکه اجتماعی X و توسط بسیاری از منابع معتبر مانند منتشر شده است روی لبه تایید شده. در این کد، نام “Pencil Pro” چندین بار در متن جایگزین GIF که رویداد اپل را توصیف می کند، تکرار می شود. در نسخه ترجمه شده این متن ژاپنی آمده است:

کاغذهای سبز، زرد، نارنجی و آبی تا شده تا لوگوی اپل را تشکیل دهند. در داخل لوگو، دست فردی دیده می شود که Apple Pencil Pro را در دست گرفته و آماده نقاشی است. رنگ‌های نارنجی و صورتی از نوک این خودکار پاشیده می‌شوند و یک موتیف پر جنب و جوش در بالا ایجاد می‌کنند. وقتی فردی Apple Pencil Pro را بین انگشت شست و سبابه خود می چرخاند، قطرات صورتی، نارنجی و سفید به دنبال آن می آیند و کاغذ کمی تکان می خورد.

اپل پنسیل پرو

Apple Pencil Pro; خطا در سایت ژاپنی یا ارائه رسمی در رویداد اپل؟

با این حال، متن جایگزین برای این تصویر در وب سایت اپل در ایالات متحده (و سایر مناطق) طراحی را به عنوان یک مداد اپل معمولی نشان می دهد. این Apple Pencil Pro نیست. این احتمال وجود دارد که در سایت ژاپنی اپل خطایی رخ داده باشد و شخصی که متن جایگزین را وارد کرده قصد نوشتن اپل پنسل اصلی را داشته باشد. اپل هنوز بیانیه رسمی در این مورد نداده است.

انتظار می رود اپل در رویداد Let Loose از آیپدهای جدید خود رونمایی کند. شایعات همچنین حاکی از آن است که اپل یک مداد جدید با نوک مغناطیسی قابل تعویض و تشخیص حرکات فشاری معرفی خواهد کرد. باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا اپل بالاخره در رویداد امروز از قلم جدید آیپد رونمایی می کند یا خیر.نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا