13

اعتراضات گسترده صهیونیست ها در سالگرد تاسیس رژیم جعلی


به گزارش گروه یهود خبرگزاری تسنیمیدیعوت آحارانوت در گزارشی نوشت که معترضان به همراه خانواده ربوده شدگان مراسم خود را برگزار کردند در حالی که برخی رسانه ها تعداد شرکت کنندگان در مراسم موازی را حدود 100 هزار نفر اعلام کردند.

.

در ادامه این گزارش مردم ربوده شده و خانواده های قربانیان جنگ غزه در مکان های مختلف مراسم تعویض را برگزار کردند.

به گزارش این رسانه، معترضان به سیاست های نتانیاهو و ائتلاف وی در مراسمی به موازات مراسم تأسیس (رژیم صهیونیستی) خانواده اسرای اسرائیلی در غزه را همراهی کردند.

بر اساس این گزارش، برخی دیگر از خانواده های زندانیان نیز تظاهرات خود را در تل آویو برگزار کردند و اعلام کردند که معجزه در میان مردم رخ خواهد داد نه برای مقاماتی که برای برگزاری مراسم در کنست تجمع کرده بودند.

به گزارش رسانه های صهیونیستی، یایر لاپید، رهبر اپوزیسیون نتانیاهو نیز در جمع تظاهرکنندگان در تل آویو حاضر شد و خطاب به حاضران گفت: اینجا میدان یأس و ناامیدی نیست، بلکه تنها از این طریق می توان یافت. راه امید.»

پایگاه خبری عبری آیس نیز در گزارشی اعلام کرد که هفتاد و ششمین سالگرد (تاسیس رژیم صهیونیستی) امسال در سایه شرایط اسفباری که اسرائیل و اسرای آن در آن زندگی می کنند به رویدادی بسیار پیچیده تبدیل شده است.

از این رو همزمان با برگزاری مراسم رسمی نصب که به دلیل شرایط خاص خصوصی بود، خانواده های اسرا به همراه 100 هزار معترض در میدان ربوده شده تل آویو تجمع کردند و مراسم ویژه خود را برگزار کردند.

به گزارش این رسانه یهودی، خانواده ربوده شدگان به همراه مردم در تظاهرات اعتراضی شرکت کردند.

پدر یکی از اسرای صهیونیست در غزه خطاب به جمعیت معترض گفت: همه ما ربوده شدیم، پس شعله ای برای نشان دادن راه درست خواهیم شد، باید برای آزادی و آزادی اسرائیل (از دست نتانیاهو و ائتلافش) تلاش کنیم. ).

شبکه تلویزیونی کن در گزارشی زنده از میدان آلپیما که به میدان ربوده شده تغییر نام داد به مخاطبان خود گفت: بسیاری از مردم ترجیح دادند به جای مراسم رسمی مراسمی را که در اینجا برگزار می شود دنبال کنند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا