17

بهترین معلم خصوصی شیمی در شیراز – ایران تحصیل


بسیاری از افرادی که به امتحانات نزدیک هستند، چه امتحانات دانشگاهی و چه دبیرستانی، دچار استرس می شوند. شیمی یکی از دروس مهمی است که نتیجه نهایی کنکور رشته های تجربی یا ریاضی را تحت تاثیر قرار می دهد. به همین دلیل اکثر دانش آموزان شیراز در لحظات نزدیک به امتحان به دنبال بهترین ها هستند معلم شیمی در شیراز هستند.

انتخاب بهترین مدرس خصوصی شیمی در شیراز به شما کمک می کند در هر مرحله در زمان خود در آزمون ها و آزمون های مربوط به شیمی صرفه جویی کنید. به همین دلیل در این مقاله ابتدا مراحل انتخاب بهترین مدرس خصوصی شیمی را بررسی کرده ایم و سپس به بررسی چند معلم برجسته جهت سهولت در انتخاب آنها پرداخته ایم. در نهایت نکاتی را بیان کرده ایم که باعث افزایش بهره وری از جلسات خصوصی شیمی می شود. اگر می خواهید مفاهیم شیمی مانند درک عناصر شیمیایی، چگونگی واکنش هایی مانند نوشیدن آب را با کمک معلم شیمی درک کنید، مقاله زیر را از دست ندهید.

مراحل انتخاب بهترین معلم شیمی در شیراز

فرقی نمی کند در درک ساختار اتم ها برای درک خواص شیمیایی مشکل داشته باشید یا اصول ترمودینامیک را به دلیل اینکه سیستم و محیط را درک نمی کنید، درک نمی کنید، انتخاب بهترین معلم خصوصی شیمی در شیراز این کار را انجام می دهد. مشکلات خود را حل کنید در این بخش، بر اساس محتوای ذکر شده در مقاله است چگونه بهترین معلم شیمی را در شهر خود پیدا کنید سایت صنوبر راهنمای مفید و مختصری را در اختیار شما قرار می دهد. البته در ادامه از منابع دیگری مانند ThoughtCo مقاله در یک معلم شیمی به دنبال چه چیزی باشیم و از چندین مرجع دیگر استفاده کردیم.

تعیین نیازها و اهداف خود از یک معلم خصوصی شیمی

طبق مقاله منتشر شده در سایت آکادمی خان تحت عنوان نکاتی برای انتخاب معلم شیمی تعیین نیازها و اهداف شما اولین معیار مهم است. زیرا با تعیین نیاز و بررسی امکانات معلم، می دانید بهترین معلم با توجه به نیاز شما کدام معلم است.

به عنوان مثال، اگر در بخش حقوق و حل مسئله در دانشگاه مشکلات ترمودینامیک داشتید، برای امتحان نهایی دبیرستان خود به معلم دیگری نیاز خواهید داشت. همچنین اگر فرزند شما برای آزمون تیزهوشان در مقطع ابتدایی، ورودی دبیرستان به معلم خصوصی شیمی در شیراز نیاز دارد که به سادگی بتواند سرفصل های مورد نیاز آزمون تیزهوشان در گروه علوم را پوشش دهد. علاوه بر این، برخی از معلمان به عنوان متخصص کار می کنند. به عنوان مثال، یک معلم شیمی دانشگاه خصوصی در درس شیمی آلی به دلیل نیاز به تجزیه و تحلیل مسائل اکسیداسیون و احیا با یک معلم شیمی معدنی تخصصی که ساختار مواد معدنی و مواد را مطالعه می کند، به دلیل تفاوت زیاد در موضوعات متفاوت است.

جمع آوری داده ها

همه معلمان همه دروس را خوب تدریس نمی کنند. به عنوان مثال، مدرسی در توضیح مکانیسم واکنش ها در بخش سینتیک شیمیایی برتری دارد. در صورتی که همان مدرس با وجود دانش نتواند در مهارت حل مسئله موضوعات الکتروشیمیایی و تحلیل موردی به درستی عمل کند.

همچنین منابع تحقیق شیمی مانند کتاب های درسی شیمی دانشگاهی نوشته محمد آتوسا یا شیمی آلی نوشته مصطفی ولی الله. همچنین کتاب های صحیح دوره ابتدایی با دستورالعمل های بخش شیمی کتاب های علوم تفاوت دارد. به همین دلیل معلم شیمی دانشگاه گزینه مناسبی برای بچه های دبستانی نخواهد بود. اگر برای تحقیق به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، مقاله چگونه یک معلم شیمی عالی برای فرزند خود پیدا کنید در سایت فهمیده شد بخوانش.

مصاحبه با چند معلم خصوصی

در یک مصاحبه شخصی نیازهای خود را روشن کنید. مثلاً به معلم بگویید که در قسمت پیوند یونی مشکل پیوند شیمیایی دارید. در یک سایت معتبر اسکالی ذکر شده است که در طول مصاحبه باید نیازهای شما به طور واضح به مربی بیان شود. در این مورد، مربی به شما می گوید که چقدر طول می کشد تا در بخش سینتیک شیمیایی مبحث تعادل شیمیایی شروع به تجزیه و تحلیل مسائل تعادل اکسیداسیون-ترکیب برای انجام محاسبات ثابت تعادل کنید.

انتخاب معلم مناسب

بر اساس مطالب منتشر شده در سایت Studypool در مقاله مزایای درس آنلاین شیمی، با انتخاب معلم مناسب از مزایای بهترین معلم خصوصی خصوصی شیمی در شیراز بهره مند خواهید شد. همچنین سایت را لایک کنید TutorMe که بهترین معلمان شیمی را برای انتخاب آسانتر دانش آموزان گرد هم آورده است، سایت استاد بانک در ایران نیز این کار را انجام داده است. همچنین از مربی بپرسید که از چه ابزار دیگری به جز کتاب های مطالعه شخصی خود استفاده می کند. مثلا فقط کتاب های درسی مثل شیمی 2 رو مرجع می کنه یا از کتاب سبز هم زیاد استفاده می کنه؟ اگر برای انتخاب بهترین معلم به راهنمایی بیشتری نیاز دارید، ادامه مطلب را بخوانید ویزانت از دست نده

معرفی چند مدرس برجسته شیمی در شیراز

معرفی چند مدرس برجسته شیمی در شیرازمعرفی چند مدرس برجسته شیمی در شیراز

در این قسمت چند مدرس خصوصی شیمی در شیراز را معرفی کرده ایم تا روند انتخاب را برای شما هموارتر کنیم.

  1. استاد احمدرضا دهقان بیش از 2 سال است که با پروفسور بانک همکاری می کند و 143 جلسه شیمی خصوصی موفق در شیراز برگزار می کند. پروفسور مهندس شیمی دگان ارشد متخصص نانوتکنولوژی است. این استاد توانا یک معلم خصوصی مناسب برای آزمون های کارشناسی و دکتری است که شیمی مانند ترمودینامیک را در مباحث خود دارند. قیمت هر جلسه مطالعه استاد دگان به مدت 90 دقیقه 279 هزار تومان است. این استاد بر اساس نظرات دانشجویان دارای نمره رزومه 82 از 5 می باشد.
  2. آرزو دشتی فارغ التحصیل رشته مهندسی پلیمر از دانشگاه صنعتی امیرکبیر یکی از بهترین اساتید خصوصی شیمی شیراز است. این استاد به صورت آنلاین تدریس می کند و برای هر جلسه 90 دقیقه ای 500 هزار تومان شهریه تعیین کرده است.
  3. پروفسور وحید ربیعی مدرک کارشناسی خود را در رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه امیرکبیر با بیش از 700 جلسه موفق در استادبانک دریافت کرد. این مدرس VIP شیمی را با روش آموزش معکوس تدریس می کند. در نتیجه این روش به دانش آموزان کمک می کند تا روش حل مناسب را خود انتخاب کرده و در آزمون خود موفق شوند. قیمت تدریس استاد ربیعی به مدت 90 دقیقه 610 هزار تا 710 هزار تومان است. برای آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گروه شیمی و ترمودینامیک نیز می توانید روی کمک استاد ربیعی حساب کنید.

نکات مهم برای موفقیت در کلاس های شیمی

موفقیت در جلسات تدریس خصوصی شیمی در شیراز یا هر جای دنیا علاوه بر انتخاب بهترین مدرس خصوصی شیمی به نکات مهمی از جمله نکات زیر نیز بستگی دارد.

  • قبل از شروع کلاس در مورد موضوعات تحقیق و از قبل مطالعه کنید: تسلط بر مباحث اجباری نیست، اما بهتر است مطالعه مقدماتی داشته باشید تا در هنگام آموزش اطلاعات در تفسیر نتایج حل استوکیومتری یک مسئله یا موضوع دیگر دچار سردرگمی نشوید.
  • حضور فعال در کلاس و طرح سوال: فعال بودن در کلاس خصوصی شیمی به معنای منفعل نبودن است. از استاد سؤال بپرسید، همچنین برای درک بهتر مباحث شیمی از وب سایت های آموزشی مانند ویدیوهای آموزشی درخواست کنید آکادمی خانروشن کن.
  • تمرین ها و وظایف را کامل کنید: بعد از جلسه باید تمرین را حل کنید تا نتیجه بگیرید. اگر در حل تمرین ها مشکل دارید به سایت مراجعه کنید چگبازدید. راهنمای گام به گام حل بسیاری از تمرین ها در این سایت وجود دارد. همچنین برای برخی از موضوعات مانند مدل سازی شیمیایی می توانید از نرم افزارهای آموزشی شیمی مانند ChemDraw استفاده کنید.

انتخاب بهترین معلم خصوصی شیمی در شیراز به همت بانک استاد

اگر برای انتخاب مدرس شیمی متخصص در شیراز مشکل دارید کافیست از استادبانک کمک بخواهید. در بستر استادبانک امکان برگزاری جلسات خصوصی شیمی در هر مرحله با اساتید برجسته و محترم را فراهم کرده ایم.

به این پست امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا