17

سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل + بخشنامه ۱۴۰۳


سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل به نشانی اینترنتی my.medu.ir برای انجام ثبت نام جهت ترمیم معدل و ایجاد سابقه تحصیلی ایجاد‌ شده‌ است. افرادی که تمایل دارند تا سوابق تحصیلی خود را ایجاد کرده و معدل خود را ترمیم نمایند، باید پس از ثبت نام آنلاین در این سامانه، به صورت حضوری به یکی از مدارس بزرگسالان که برگزارکننده طرح ایجاد سوابق تحصیلی و ترمیم معدل است، مراجعه کنند.

داوطلبان ترمیم معدل بعد از ورود به سامانه مای مدیو، باید  وارد پنجره خدمات الکترونیکی دول ت من شوند و بعد از کلیک بر رمز ورود یکبار مصرف، به حساب کاربری خود دسترسی پیدا کنند. سپس برای ایجاد سابقه تحصیلی وارد بخش “سابقه تحصیلی” شوند.

معرفی سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل

سامانه مای مدیو توسط وزارت آموزش و پرورش به صورت یک سامانه کامل و جامع راه‌اندازی‌ شده‌ است. این سامانه برای افرادی از جمله اساتید، والدین، دانش‌آموزان و…که نیازمند خدمات مرتبط با آموزش و پرورش هستند، طراحی و اجرا‌ شده‌ است.

به این ترتیب افراد می‌توانند برای دستیابی به خدماتی از قبیل دریافت کد سوابق تحصیلی، هدایت تحصیلی، دریافت کارنامه و… به این سامانه مراجعه نمایند.

 ترمیم معدل چیست؟ ترمیم معدل و ایجاد سابقه تحصیلی یکی از اصلی‌ترین مسائل داوطلبان کنکور است. با تاثیر قطعی سوابق تحصیلی، بالا بودن معدل داوطلبان احتمال قبولی آن‌ها را به مراتب بالاتر خواهد رفت.

داوطلبانی که تمایل به ثبت‌نام در ترمیم معدل دیپلم و پیش‌دانشگاهی را در نظام‌های جدید، سالی واحدی / ترمی واحدی و نظام قدیم دارند، باید در سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل اقدام به ثبت نام نمایند.

فارغ‌التحصیلان دوره متوسطه از سال ۸۴ به بعد و دارندگان مدرک پیش‌دانشگاهی (از سال ۹۱ به بعد) می‌توانند در صورت عدم داشتن نمرات قابل قبول در امتحانات نهایی، برای ثبت‌نام در آزمون ترمیم معدل اقدام نمایند.

داوطلبانی که شرایط شرکت در آزمون ترمیم معدل ۱۴۰۳ را دارند، باید در امتحانات نهایی دروس انتخابی خود در خرداد ماه شرکت کرده و نمرات خود را در سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل با ترمیم معدل ارتقا داده و سوابق تحصیلی خود را با نمره بهتری در کنکور اعمال نمایند.

معرفی سایت آموزش و پرورش ترمیم معدلمعرفی سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل

مراحل ورود به سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل

برای شرکت در آزمون ترمیم معدل و یا خدمات دیگر؛ مانند ایجاد سابقه تحصیلی، ضروری است داوطلبان وارد این سایت مای مدیو به نشانی my.medu.ir شوند.

برای ورود به سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل دانش آموز، بایدعلاوه بر کد ملی و شماره سریال شناسنامه تاییدیه تحصیلی برای ترمیم معدل را در اختیار داشته باشید و برای ورود به سامانه مای مدیو فرهنگیان، تنها بایستی کد ملی و شماره کد پرسنلی را ارائه دهید.

مراحل ورود به سایت آموزش و پرورش برای ترمیم معدل:

۱. جستجو سایت مای مدیو به نشانی my.medu.ir در مرورگر خود

۲. وارد کردن اطلاعات مورد نیاز در سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل

۳. ورود به پورتال کاربری خود

۴. انتخاب گزینه سوابق تحصیلی

۵. انتخاب گزینه ترمیم و ایجاد سابقه

۶. تکمیل فرآیند ثبت نام سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل

راهنمای تصویری ورود به سامانه آموزش پرورش ترمیم معدل

☑️ در ابتدا، داوطلبان باید نشانی سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل به آدرس my.medu.ir را در مرورگر خود وارد کرده و پس از ورود به سامانه مای مدیو، بر روی گزینه «ورود از طریق دولت من» کلیک کنند.

راهنمای تصویری ورود به سامانه آموزش پرورش ترمیم معدل1راهنمای تصویری ورود به سامانه آموزش پرورش ترمیم معدل1

☑️ تمامی کاربران باید پس از ورود به درگاه دولت مای مدیو، شماره تلفن همراه خود را که به نام آن‌ها ثبت‌ شده‌ است، وارد کرده و سپس بر روی گزینه ارسال رمز یکبار مصرف کلیک کنند.

راهنمای تصویری ورود به سامانه آموزش پرورش ترمیم معدل2راهنمای تصویری ورود به سامانه آموزش پرورش ترمیم معدل2

☑️ در مرحله بعد در سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل، داوطلبان باید رمز یکبار مصرف را وارد کرده تا به پنل کاربری خود در وب‌سایت مای مدیو با آدرس my.medu.ir وارد شوند.

نحوه ثبت‌نام و شرکت در طرح ترمیم معدل

علاوه بر ورود به سامانه مای مدیو آموزش و پرورش به منظور ترمیم معدل، افراد بایستی با نحوه ثبت نام و شرکت در طرح ترمیم معدل آشنا باشند. این مراحل عبارت است از:

☑️ در ابتدا به وب‌ سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل به نشانی my.medu.ir وارد شوید.

☑️ اگر فارغ التحصیل هستید، لطفا قسمت «والدین و سایر» را در گزینه مربوط به ورود از درگاه دولت انتخاب کنید.

☑️ در صورت در حال تحصیل بودن، می‌توانید در سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل از گزینه “دانش‌آموز” نیز وارد شوید.

☑️ لطفا شماره تلفن همراه و کد امنیتی خود را در فیلدهای مربوطه وارد کنید و سپس بر روی گزینه «ارسال رمز یک بار مصرف» کلیک کنید.

راهنمای تصویری ورود به سامانه آموزش پرورش ترمیم معدل2راهنمای تصویری ورود به سامانه آموزش پرورش ترمیم معدل2

☑️ سپس در سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل یک کد به تلفن همراه شما ارسال خواهد شد که باید آن را وارد کنید.

☑️ در مرحله بعدی، اطلاعاتی مانند کد ملی و تاریخ تولد از شما درخواست می‌شود.

نحوه ثبت‌نام و شرکت در طرح ترمیم معدل1نحوه ثبت‌نام و شرکت در طرح ترمیم معدل1

☑️ پس از وارد کردن اطلاعات هویتی خود در سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل، بر روی گزینه «ثبت اطلاعات» کلیک کنید.

☑️ در مرحله بعدی در سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل، شما باید کد پستی خود را وارد کنید.

نحوه ثبت‌نام و شرکت در طرح ترمیم معدل 2نحوه ثبت‌نام و شرکت در طرح ترمیم معدل 2

☑️ پس از انجام مراحل فوق در سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل، به صفحه مربوطه هدایت خواهید شد و باید گزینه «سوابق تحصیلی» را انتخاب کنید.

☑️ سپس شاهد کد ۱۹ رقمی سوابق تحصیلی خود خواهید‌بود و حتما آن را یادداشت کنید.

☑️ در انتها، بر روی گزینه ثبت نام ترمیم معدل یا ایجاد سابقه تحصیلی کلیک کنید.

نحوه ثبت‌نام و شرکت در طرح ترمیم معدل 3نحوه ثبت‌نام و شرکت در طرح ترمیم معدل 3

در این مرحله، صفحه‌ای برای شما باز خواهد شد که باید فرم آن را پر نمایید و به نکات زیر توجه نمایید. نکات مهم در تکمیل لیست سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل، عبارت است از:

۱) قبل از هر چیز، گزینه پایه تحصیلی را انتخاب کرده و پایه تحصیلی خود را انتخاب کنید.

در صورت فارغ التحصیلی از پایه دوازدهم و تمایل به ترمیم معدل یا ایجاد سوابق تحصیلی، شروع به پر کردن اطلاعات دیپلم خود کنید.

۲) در صورت تمایل به ترمیم یا ایجاد سوابق پیش دانشگاهی، بر روی گزینه پیش دانشگاهی کلیک کنید.

۳) هنگام پر کردن فیلدهای مربوط به اطلاعات دیپلم، تاریخ دریافت مدرک و محل دریافت دیپلم خود را وارد کنید.

۴)شماره دانش‌آموزی شما در کارنامه یا مدرک دیپلم ذکر‌ شده‌ است.

۵) در صورت فارغ التحصیلی از پایه دوازدهم، نظام آموزشی جدید را وارد کنید.

در صورت فارغ التحصیلی از نظام قدیم، طبق نظام آموزشی مدرک دیپلمتان، اطلاعات مربوطه را تکمیل کنید.

زمان آزمون ترمیم معدل در سایت مای مدیو

ثبت نام ترمیم معدل در سال 1403 هم‌زمان با امتحانات نهایی خرداد ماه انجام می‌شود. همچنین در امتحانات نهایی، داوطلبان مطابق با جدول مواد امتحانی دوره دوم متوسطه، تنها یک مرتبه می‌توانند برای هر درس در امتحان ترمیم معدل حضور یابند. از این رو دانش‌آموزان بایستی با دقت تمام، لیست دروس انتخابی جهت ایجاد سابقه تحصیلی را در سامانه به ثبت برسانند.

البته زمانی برای ویرایش دروس انتخابی جهت سابقه تحصیلی و ترمیم نمرات در نظر گرفته شده است. تاریخ ویرایش دروسی که داوطلبان برای شرکت مجدد در آزمون و ترمیم نمره انتخاب کرده‌اند، از 21 اردیبهشت ماه 1403 است.

محل ثبت نام داوطلبان برای ترمیم معدل، مدرسه‌ای است که دانش‌آموز در آن مشغول به تحصیل و داوطلبان خارج از مدرسه برای ثبت نام باید به پایگاه‌های آموزش و پرورش منطقه مراجعه کنند. در ضمن این نکته را فراموش نکنید افراد با مطالعه نمونه سوالات آزمون ترمیم معدل می‌توانند به راحتی در آزمون ترمیم معدل قبول شوند.

زمان آزمون ترمیم معدل در سایت مای مدیوزمان آزمون ترمیم معدل در سایت مای مدیو

هزینه ثبت نام در امتحان ترمیم معدل

با توجه به اینکه برگزاری امتحانات نهایی برای آموزش و پرورش دارای هزینه است، افراد تمایلمند به ثبت نام در سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل باید هزینه‌های مربوطه را پرداخت نمایند. هزینه ثبت نام در ترمیم معدل به دو صورت محاسبه می‌شود؛ یک هزینه ثابت و یک هزینه متغیر که بر اساس تعداد امتحانات داوطلبان افزایش دارد.

هزینه ثابت امتحان ترمیم معدل در سایت مای مدیو برای تمامی شرکت‌کنندگان یکسان بوده و مبلغ آن در سال 1403، حدود 50 تومان برآورد شده است. این هزینه صرف اموری مانند چاپ برگه آزمون، تصحیح پاسخ‌ سوالات و غیره می‌شود. به غیر از هزینه ثابت، هزینه‌ای متغیر بابت تعداد دروسی در نظر گرفته می‌شود که متقاضی می‌خواهد آن ترمیم کند. این هزنیه در سال 1403 برای هر درس 50 هزار تومان است.

کارنامه ترمیم معدل در سایت آموزش و پرورش

داوطلبان پس از شرکت در آزمون‌های ترمیم معدل ۱۴۰۳ و اعلام نتایج ترمیم معدل، موظف به مشاهده کارنامه خود هستند. در این مرحله، دو روش برای دریافت کارنامه وجود دارد.

🔶 ابتدا، می‌توانند با مراجعه به سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل به نشانی my.medu.ir، اطلاعات شخصی خود از جمله کد ملی را وارد کرده و نمرات خود را مشاهده نمایند.

🔶 روش دیگر برای دریافت کارنامه آزمون ترمیم معدل، به صورت حضوری ارائه‌ شده است. دانش‌آموزانی که ثبت‌نام خود را در مدرسه خود انجام داده‌اند، می‌توانند از مدیر مدرسه، کارنامه ترمیم معدل ۱۴۰۳ خود را درخواست نمایند.

مدیر یا معاون نیز با مراجعه به سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل یا پورتال مای مدیو، کارنامه نمرات داوطلبان را دریافت می‌کند، البته به شرطی که داوطلب غیبت در امتحان ترمیم معدل نداشته باشد.

🔶پس کلیه داوطلبانی که در آزمون ترمیم معدل ۱۴۰۳ شرکت کرده‌اند، بایدکارنامه خود را دریافت کنند و نسبت به مشاهده نمرات ترمیم معدل در موعد مقرر اقدام نمایند؛ زیرا در صورت مشاهده خطا و مغایرت، بتوانند اعتراض خود را هرچه سریع‌تر به سمع مدیر یا آموزش و پرورش برسانند.

انواع نظام آموزشی برای ترمیم معدل در سایت آموزش و پرورش

شناخت سیستم آموزشی مدارس و نظام ترمیم معدل پیش از شرکت در امتحانات، ضروری است. در ادامه به نه نظام آموزشی جهت ترمیم نمره دروس برای ایجاد سابقه تحصیلی، می‌پردازیم:

⁉️ نظام آموزشی ۳-۳-۶ متوسطه

سیستم آموزشی‌ای که در حال حاضر در مدارس به اجرا درآمده و از ماه خرداد سال تحصیلی ۱۳۹۷-۱۳۹۸ آغاز گردیده است.

در این سیستم، دانش‌آموزان پس از اتمام موفقیت‌آمیز پایه نهم، وارد دوره دوم متوسطه‌ شده‌ و با پشت سر گذاشتن پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم و گذراندن تمامی واحدهای درسی مرتبط با رشته خود، موفق به دریافت گواهینامه دیپلم دوازده ساله می‌گردند.

⁉️ نظام آموزشی سالانه واحدی

این سیستم، سیستم آموزشی پیش از سیستم جدید است که نخستین گروه از دانش‌آموزان در سال ۱۳۸۱ از آن فارغ‌التحصیل شده‌اند و تا سال ۱۳۹۹ نیز این امکان برای فارغ‌التحصیل شدن وجود داشته است.

در سیستم آموزشی سالانه واحدی، تدریس دروس از ماه مهر آغاز و در ماه خرداد، کارنامه سالانه صادر می‌شود.

🔆 نظام آموزشی سالی واحدی دارای دو دوره است

⁉️ نظام سالی واحدی متوسطه

دانش آموزان پس از طی دوره راهنمایی وارد این نظام آموزشی می‌شوند و پس از سه سال آموزش مدرک دیپلم را دریافت می‌کنند. مدت زمان تحصیل از ابتدای تحصیل تا اخذ دیپلم ۱۱ سال است.

⁉️ نظام سالی واحدی پیش دانشگاهی

دوره پیش دانشگاهی یک سال است و تنها فارغ‌التحصیلان دارای مدرک متوسطه که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه را داشته باشند، در این دوره ثبت نام می‌کنند.

انواع نظام آموزشی برای ترمیم معدل در سایت آموزش و پرورشانواع نظام آموزشی برای ترمیم معدل در سایت آموزش و پرورش

⁉️ نظام ترمی واحدی

این نظام آموزشی قبل از نظام سالی واحدی بوده و از سال ۷۲ اولین گروه دانش آموزان از آن فارغ‌التحصیل شدند و تا سال ۱۳۹۵ نیز امکان فارغ‌التحصیلی داشته‌اند.

در نظام ترمی واحدی، ترم اول از مهر تا دی ماه و ترم دوم از بهمن ماه تا خرداد و ترم تابستان از تیرماه تا شهریور است.

🔆 نظام ترمی واحدی دارای دو دوره تحصیلی است

⁉️ نظام سالی ترمی واحدی متوسطه:

دانش آموزان پس از طی دوره راهنمایی وارد این نظام آموزشی می‌شوند و در طول سه سال آموزش مدرک دیپلم را دریافت می‌کنند. مدت زمان تحصیل از ابتدای تحصیل تا اخذ دیپلم ۱۱ سال است.

⁉️ نظام سالی واحدی پیش دانشگاهی

دوره پیش دانشگاهی شبیه به شیوه ترمی است با این اختلاف که دوره پیش دانشگاهی دو ترم دارد و تنها فارغ التحصیلان دارای مدرک متوسطه که علاقه‌مند به ادامه تحصیل در دانشگاه بودند، در دوره پیش دانشگاهی ثبت نام می‌کردند.

⁉️ نظام چهارساله متوسطه

این نظام آموزشی از سال ۵۳ آغاز شد و از سال ۵۶ اولین گروه از دانش‌آموزان در آن فارغ التحصیل شدند و تا سال ۷۹ ادامه یافت.

این نظام به صورت پایه‌ای‌ بود و دانش‌آموزان پس از دوره راهنمایی وارد دوره متوسطه می‌شدند.

در هر سال باید تمام دروس آن سال را قبول می‌کردند و اگر تا تابستان موفق به قبولی نشدند، بایستی آن پایه را تکرار می‌کردند، و پس از قبولی پایه چهارم، به دانش‌آموزان گواهینامه دیپلم ارائه می‌شد.

⁉️ نظام شش ساله متوسطه

این نظام آموزشی از ابتدای آموزش متوسطه در ایران آغاز شد و تا سال ۱۳۵۶ دانش‌آموزان در آن فارغ التحصیل شدند.

این نظام به صورت پایه‌ای‌بود و دانش‌آموزان پس از دوره شش ساله ابتدایی وارد دوره شش ساله متوسطه می‌شدند.

در هر سال باید تمام دروس آن سال را قبول می‌کردند و اگر تا تابستان موفق به قبولی نشدند، بایستی آن پایه را تکرار می‌کردند و پس از قبولی پایه ششم، به دانش‌آموزان گواهینامه دیپلم ارائه می‌شد.

هدف قانون ترمیم معدل نمرات دانش‌آموزان در دوره دوم متوسطه

معدل لازم برای رشته های بدون کنکور سراسری چه معدلی است؟ با ترمیم نمره می‌توان معدل سال دوازدهم را تغییر داد؟ بله، قانون ترمیم معدل نمرات امتحانات نهایی دانش‌آموزان برای اولین بار در سال 1394 تصویب و قطعی شد. این قانون با اهداف زیر اجرا شده است:

سوابق تحصیلی دانش‌آموزان تاثیر مستقیمی در آزمون ورودی دانشگاه‌ها دارد؛ لذا قانون ترمیم معدل روش جدیدی جهت ارتقا آن‌ها است.

اجرای این قانون برای دانش‌آموزان و داوطلبانی که معدل پایینی دارند، بسیار مفید است. به طوری که آن‌ها با قانون ترمیم معدل می‌توانند معدل خود را افزایش داده و رتبه خوبی را در کنکور بگیرند.

هدف قانون ترمیم معدل نمرات دانش آموزان در دوره دوم متوسطههدف قانون ترمیم معدل نمرات دانش آموزان در دوره دوم متوسطه

تاثیر ترمیم معدل برای قبولی در دانشگاه‌های خارج از کشور

دانشگاه‌های خارج از کشور برای پذیرش دانشجویان، داوطلبان را براساس معدل پایه‌های مختلف به خصوص معدل دیپلم و رتبه کنکور برای پذیرش مورد ارزیابی قرار می‌دهند؛ بنابراین یکی از مهم‌ترین مواردی که می‌تواند رتبه کنکور این دسته از افراد را بهتر کند، قانون ترمیم معدل دیپلم برای مهاجرت است.

هرچند که با شرکت در طرح ترمیم معدل، نمرات مندرج در کارنامه شما تغییر نمی‌کند؛ اما می‌تواند رتبه شما را در کنکور تغییر دهد. لذا از این طریق می‌توانید در خارج از کشور به راحتی به ادامه تحصیل بپردازید.

نکات اساسی در ثبت نام برای ترمیم معدل

نکات اساسی در ثبت نام برای ترمیم معدل و ایجاد سوابق تحصیلی در وب‌ سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل به شرح زیر است.

🔷 در صورت فارغ‌التحصیلی سال‌های قبل از رشته‌های نظری، کاردانی، فنی و حرفه‌ای در مقطع متوسطه و پیش‌دانشگاهی، شما بایستی با دریافت کد سوابق تحصیلی و سند‌های مورد نیاز، به مدارس بزرگسالان دولتی مراجعه نموده و ثبت نام نمایید.

🔷 طلاب حوزه علمیه با داشتن مدرک سطح یک بایستی با دریافت کد سوابق تحصیلی و مدارک مورد نیاز، به مدارس بزرگسالان دولتی مراجعه و ثبت نام نمایند.

🔷 فارغ‌التحصیلان و دانش‌آموزان پایه مدارس بین‌الملل بایستی با دریافت کد سوابق تحصیلی و مدارک مورد نیاز، به مدارس بزرگسالان مراجعه و ثبت نام نمایند.

🔷 افرادی که مدرک معادل مقطع متوسطه و پیش‌دانشگاهی از کمیسیون ارزشیابی مدارک تحصیلی خارجی دریافت کرده‌اند، بایستی همراه با مدارک خود و همچنین کد سوابق تحصیلی به مدارس بزرگسالان دولتی مراجعه و ثبت نام نمایند.

🔷 دانش‌آموزان پایه دوازدهم در رشته‌های نظری، اگر تمایل به شرکت در کنکور گروه آزمایشی غیر متناسب با رشته تحصیلی خود دارند، بایستی مدارک لازم و کد سوابق تحصیلی خود را به مدرسه محل تحصیل ارائه نمایند تا در امتحانات نهایی رشته تحصیلی مورد نظر شرکت کنند.

آخرین اخبار مربوط به سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل

  • امکان ویرایش دروس انتخابی برای دریافت سابقه تحصیلی مشخص شد

داوطلبان آزمون ترمیم معدل که لیست دروس انتخابی برای ترمیم نمره را در سامانه بارگذاری نموده‌اند، از تاریخ 21 اردیبهشت ماه 1403 می‌توانند برای ویرایش این لیست وارد سایت sanjesh.org شوند. سپس در خرداد ماه برای شرکت در آزمون به سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل؛ یعنی مای مدیو ورود کنند.

  • تاریخ امتحان ترمیم معدل مشخص شد

زمان امتحان ترمیم معدل طبق آخرین اخبار رسمی منتشر شده از سوی آموزش و پرورش در خرداد ماه خواهد بود. داوطلبان برای ثبت نام در این آزمون می‌توانند وارد سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل my.medu شوند.

آخرین اخبار مربوط به سایت آموزش و پرورش ترمیم معدلآخرین اخبار مربوط به سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل

خلاصه مطلب سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل

یکی از بزرگ‌ترین نگرانی‌های داوطلبان کنکور سراسری ۱۴۰۳، تاثیر معدل در کنکور است. برای کمک به داوطلبانی که معدل پایینی دارند، شرایطی برای شرکت در آزمون ترمیم معدل  سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل فراهم‌ شده‌ است.

این اقدام باعث ایجاد جبران معدل گذشته افراد جهت ایجاد سابقه تحصیلی و شرکت در کنکور ۱۴۰۳ به وجود آمده تا با رتبه بهتر در دانشگاه‌های خوب کشور پذیرفته شوند. گفتنی است زمان برگزاری آزمون ترمیم معدل، هم‌زمان با برگزاری امتحانات نهایی در خرداد ماه است.

برای دانلود فایل pdf سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل روی لینک کلیک نمایید.

2.8/5 – (27 امتیاز)

سایت ثبت نام ترمیم معدل کدام است؟

ثبت نام ترمیم معدل در وب‌سایت مای مدیو آموزش و پرورش my.medu.ir انجام می‌شود.

زمان برگزاری آزمون ترمیم معدل چه تاریخی است؟

زمان برگزاری آزمون ترمیم معدل در خرداد ماه هم‌زمان با امتحانات نهایی دانش‌آموزان است.

 ثبت نام ترمیم معدل 1403 در چه بازه زمانی صورت می‌گیرد؟

متقاضیان می توانند یک ماه قبل از امتحانات نهایی خرداد ماه برای ثبت نام در مای مدیو اقدام کنند.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا