18

هزینه لیزر فرکشنال در ایران


اگر به دنبال بررسی هستید قیمت لیزر فرکشنال برای مشاهده لیست ارائه دهندگان این خدمات در شهرهای مختلف بهتر است به سامانه دکترتو کلینیک مراجعه کنید. این روند بررسی و مقایسه قیمت ها را بسیار آسان تر می کند.

لیزر فرکشنال به دو صورت rf و co2 استفاده می شود. انتخاب بین این روش ها به میزان آسیب پوست بستگی دارد و خدمات دهنده پس از معاینه اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد این ۲ روش و هزینه کلی آن ها تا انتهای متن با ما همراه باشید.

لیزر فرکشنال چیست؟

کلینیک دکترتو مراکز زیبایی مختلفی را ارائه می دهد که بسیاری از آنها در زمینه لیزر فرکشنال فعالیت می کنند. این روش لیزری چه کاربردی دارد و کدام دسته از افراد باید از آن استفاده کنند؟

به طور کلی باید گفت که پوست برای جوان ماندن نیاز به مراقبت و تغذیه اساسی دارد، اما گاهی مشکلاتی مانند لکه های تیره یا جوش با روش های ساده ای که بسیاری از افراد به عنوان مراقبت های معمول از آن استفاده می کنند، درمان نمی شود.

در این شرایط افراد مجبور به استفاده از روش های دیگری هستند که یکی از مهم ترین آنها لیزر فرکشنال است. این محلول به رفع عیوب جزئی مانند لکه ها و چین و چروک ها کمک می کند و به همین دلیل محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

لیزر فرکشنال یکی از روش های غیر تهاجمی و درمانی است که در آن لایه های آسیب دیده پوست با لیزر دی اکسید کربن برداشته می شود. این روش همچنین باعث تحریک کلاژن سازی در پوست می شود و در شادابی و جوانی آن تاثیر بسزایی دارد.

لیزر فرکشنال اثرات مخرب و دوره نقاهت طولانی ندارد و این را می توان یکی از مهمترین دلایل استفاده از آن دانست. افرادی که تغییر رنگ برخی از قسمت های پوست خود را تجربه کرده اند می توانند از این روش برای بازگرداندن یکنواختی پوست خود استفاده کنند.

یکی از جذابیت های این روش لیزری دوام لایه اپیدرم است. در واقع باید گفت برخی از افراد عدم تولید مجدد لایه بیرونی را دلیل بی اثر بودن لیزر فرکشنال می دانند در حالی که این روش در درمان لک های پوستی نسبت به روش های دیگر تاثیر بهتری دارد.

لیزر فرکشنال RF

در کلینیک دکترتو، می توانید ارائه دهندگان خدماتی را ببینید که لیزر فرکشنال RF را ارائه می دهند. اما این روش درمانی چیست و چه تفاوتی با لیزر co2 فرکشنال دارد؟ کدام دسته از افراد باید از این روش درمانی استفاده کنند؟

افرادی که با مشکلات جزئی مانند چین و چروک، افتادگی و اسکار آکنه مواجه هستند، می توانند با لیزر فرکشنال R درمان شوند. در این روش سرویس دهنده با استفاده از انرژی فرکانس رادیویی و تابش آن بر روی پوست به رفع مشکلات ذکر شده کمک می کند.

به طور کلی، آر اف فرکشنال برای همه افراد با انواع پوست مناسب است. با این حال، ارائه‌دهنده خدمات معمولاً یکی از روش‌های RF یا CO2 را برای بررسی عمق مشکلاتی مانند اسکار آکنه و چین و چروک تجویز می‌کند.

لیزر فرکشنال RF لایه پوست را از بین نمی برد و تنها سوزن های دستگاه عمیقا نفوذ می کنند تا تولید کلاژن و الاستین را افزایش دهند. این در نهایت منجر به رفع چین و چروک، اسکار آکنه و افتادگی پوست می شود.

با لیزر CO2 فرکشنال پرتوهای قدرتمندی از دستگاه به قسمت هایی از پوست که مشکل دارند ساطع می شود که این فرآیند باعث تخریب لایه و البته افزایش تولید کلاژن می شود. به همین دلیل دوره بهبودی این روش بیشتر از RF فرکشنال است.

لیزر فرکشنال

تیره شدن پوست بعد از لیزر فرکشنال

یکی از مشکلات استفاده از لیزر فرکشنال تیره شدن پوست است. البته کلینیک دکترتو ارائه دهنده خدماتی است که با کمک دستگاه های مدرن و مهارت بالای خود این مشکل را به حداقل رسانده اند.

اما افرادی که قصد درمان لک های پوستی را با استفاده از لیزر فرکشنال دارند باید از عوارض آن که یکی از مهمترین آنها تیره شدن پوست است آگاه باشند و علت آن را دریابند.

به طور کلی باید گفت یکی از مهم ترین دلایل تیرگی بعد از لیزر استفاده از دستگاه های قدیمی است. همچنین عدم مهارت سرویس دهنده باعث بروز عوارض مختلفی مانند تیره شدن پوست می شود.

از طرفی شدت و عمق مشکلات پوستی می تواند بر ظاهر این مشکل تاثیر بگذارد. در واقع زمانی که ارائه دهنده خدمات از دستگاهی قوی با پرتوهای قدرتمند برای از بین بردن لکه ها یا چین و چروک ها استفاده می کند، احتمال بروز این مشکل افزایش می یابد.

علاوه بر این حساسیت قسمت هایی مانند گونه ها و چانه باعث می شود تا این قسمت ها سریع ترین تیرگی را داشته باشند. اگر لکه ها یا چین و چروک هایی در نواحی حساس پوست وجود داشته باشد، احتمال تیره شدن پوست افزایش می یابد.

شستشوی صورت بعد از لیزر فرکشنال

مراقبت های بعد از لیزر فرکشنال به شما کمک می کند از اثرات مثبت این روش درمانی بهره مند شوید. بنابراین، پس از رزرو نوبت در کلینیک پزشک و درمان با این روش، باید به توصیه های مراقبتی ارائه شده توسط خدمات دهنده گوش داده و به طور کامل آنها را دنبال کنید.

یکی از مهمترین تصمیمات مراقبت از لیزر پس از فرکشنال، شستشوی مناسب پوست است. افرادی که با این نوع لیزر درمان می شوند نباید حداقل تا 24 ساعت به صورت خود آب بپاشند.

لیزر فرکشنال باعث حذف بخشی از لایه اپیدرم می شود و این امر منجر به نازک شدن و حساس شدن پوست می شود. به همین دلیل نباید در اثر شستشوی نادرست آسیب ببیند.

در روزهای اول نباید از مواد شوینده قوی یا آب خیلی گرم یا خیلی سرد استفاده کنید. در واقع مواد شوینده قوی باعث تحریک پوست می شوند و استفاده از آنها حداقل به مدت یک هفته ممنوع است.

افراد باید صورت خود را با آب ولرم بشویند و بدون اعمال فشار با حوله تمیز خشک کنند. استفاده از مرطوب کننده و ضد آفتاب مناسب به بهبود زود هنگام پوست کمک می کند.

قیمت لیزر فرکشنال در کلینیک دکترتو

به طور کلی باید گفت که لیزر CO2 به دلیل قدرت بالا قیمت بیشتری نیز دارد. برعکس، تعداد جلسات لیزر RF جزئی معمولا طولانی تر خواهد بود. به همین دلیل نمی توان گفت کدام روش مقرون به صرفه تر است.

کلینیک دکترتو ارائه دهندگان خدماتی را ارائه می دهد که خدمات خود را با مناسب ترین قیمت و در بسیاری از موارد با تخفیف های جذاب ارائه می دهند. برای کاهش هزینه های لیزر فرکشنال بهتر است به این سیستم مراجعه کنید.

نتیجه

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه لیزر فرکشنال و همچنین بهره مندی از بسته های تخفیفی می توانید به سامانه مراجعه نمایید. دکتر کلینیک نگاه کن سرویس دهندگان این سیستم خدمات لیزر فرکشنال RF و CO2 را با کمترین هزینه ارائه می دهند.

گزارش تبلیغات

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا