11

گجت جنجالی ربیت R1 از سیستم‌عامل اندروید استفاده می‌کند


سخت افزار هوش مصنوعی آنها می توانستند بسیار هیجان انگیز باشند، اما آنها خیلی جالب شروع نشدند. سوالی که بیش از هر چیز دیگری مطرح شده این است که چرا امکانات Rabbit R1 در قالب اپلیکیشن موبایل در دسترس نیست؟ این گجت در واقع فقط یک صفحه نمایش لمسی و دوربین است که درست مانند گوشی در جیب جا می شود. پس چرا فقط آن را روی تلفن اجرا نکنید؟

شرکت رابیت در بیانیه ای به وب سایت 9to5Google او اعلام کرد که Rabbit R1 در واقع بر اساس نسخه سفارشی سازی شده اندروید خام ساخته شده و رابط کاربری آن به شدت تغییر کرده است.

نصب کننده لانچر Rabbit R1 (APK) به تازگی در دسترس قرار گرفته است که تمامی امکانات Rabbit R1 را ارائه می دهد و امکان اجرای آن بر روی گوشی های اندرویدی نیز وجود دارد. پس از نصب این برنامه، سیم کارت گوشی را شناسایی کرده و به جای دکمه کناری R1 از دکمه کنترل صدا دستگاه استفاده می کند.

Rabbit R1 در اوایل سال جاری به عنوان ابزاری معرفی شد که به شما کمک می کند تا با استفاده از هوش مصنوعی در هر مکانی پاسخ سوالات خود را دریافت کنید. این ویجت را می توان برای انجام وظایف در برنامه ها و سرویس های مختلف آموزش داد و بنابراین هوش مصنوعی به طور موثر کارها را به جلو می برد. این روش بسیار جالب به نظر می رسد و قیمت دستگاه 200 دلاری نیز بسیار وسوسه انگیز است.

بررسی های اولیه موافق است که Rabbit R1 در نوع خود یک محصول باکیفیت نیست، زیرا باتری بسیار ضعیف است، صفحه نمایش لمسی به طور غیر ضروری محدود است و نرم افزار ناپایدار است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا